בדק בית

 

באתר זה תוכלו ללמוד איך לבצע את קניית הדירה, מכירת דירה, השקעה בנדלן  בצורה הבטוחה והטובה ביותר איך לעשות את העסקה הטובה ביותר עבורכם.

מאמר זה הוא חלק מסדרת פרקים שיובילו אותכם לקניית דירה בצורה הבטוחה ביותר במינימום תקלות ובצורה האופטימלית.

קניית דירה | מכירת דירה | השקעה בנדלןבמאמר זה אסביר על הנושאים הבאים :
 

  • מהו בדק בית.
  • למה בדק בית הוא חיוני והפסיכולוגיה הישראלית.
  • סיפור של אחד מלקוחותי.
  • והמלצות שלי על חברת בדק בית מומלצת.


למה בדק בית הוא חיוני והפסיכולוגיה הישראלית

פעמים רבות לא הבנתי את הפסיכולוגיה העומדת מאחורי לקוחותי וקוני דירות באשר הם. כאשר אנו קונים רכב יד שניה ששוויו אף 30,000 ש"ח אנו לוקחים אותו לבדיקה אצל מוסך המתמחה בבדיקות רכב אולם כאשר קונים בית ששוויו מעל חצי מליון שקל , מליון שקל ויותר ואף כמה מליוני שקלים , אנו "חוסכים" ונמנעים מבדיקת מומחה על מנת לוודא כי אכן הבית אותו אנחנו קונים אינו חתול בשק הטומן בתוכו מפגעים רבים.


מהו בדק בית - קניית דירת יד שניה

בדק בית הוא מושג שמתאר מספר בדיקות הנעשות על ידי צוות מומחים על מנת לוודא כי אכן הדירה אותה אנחנו קונים אינה מכילה בעיות אקוטיות שאותן רק בעל מקצוע יכול לזהות , בעיות אלו יכולות להשליך באופן חד על שווי הדירה ועל סכום השיפוצים אותם נצטרך להשקיע בה.

אציין כמה בדיקות וחשיבותן:

רטיבות - הבדיקת תבדוק חדירת מים חיצונית והן בדיקת צנרת בקירות, על ידי סיוד מוכר דירה יוכל להסתיר מאיתנו בעיות מסוג זה , בדק בית יזהה מיד בעיות מסוג זה.
ליקויי בניה - בדיקת האם ישנם ליקויים מהותיים בדירה.
ישנן עוד עשרות בדיקות אשר רק מומחה יכול לזהות ולחסוך לנו קניית דירה המכילה כשלים פיסים ששיפוצם יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים ויותר.מהו בדק בית - קניית דירה מקבלן


בדק בית בדיקות מקבלן הינן מספר בדיקות שמטרתן לזהות בעיות בדירה החדשה אותה אנחנו מקבלים , ליקויי בניה, חריגות , ודברים נוספים שעלינו לוודא לפני שנחתום לקבלן על קבלת הדירה.סיפור של אחד מלקוחותי

אחד מלקוחותי פנה אלי לייעוץ על מנת להשקיע בנדל"ן ולהשיג תשואה יפה והכנסה פאסיבית, לאחר שניתחנו את שוק הנדל"ן באותה תקופה זיהנו כי נכון לאותה תקופה באר שבע מהווה אופציה נהדרת בשל שוק השכירות המואץ שם של שוכרים טובים  ומשלמים סטודנטים ומצד שני מחיר נכסים נמוך כך שניתן לייצר תשואה יפה ויציבות פיננסית נתונים שהתאימו לפרמטרים אותם הוא חיפש בהשקעה בנדל"ן.

לאחר סדרה של חיפושים הוא אכן איתר דירה המתאימה במחיר המתאים, הוא פנה אלי והציג לי את העלויות , את המיקום , את שכר הדירה שניתן לבקש , לאחר שניתחנו את העסקה הגענו למסקנה כי על הנייר זו עסקה נהדרת, פניתי אליו כי ישלח חברת בדק בית עליה אני סומך ומכיר על מנת שתבדוק את תקינות הדירה, ותשובתו היתה "אין לי מה לבדוק , זו דירה שעברה שיפוץ רק עכשיו, ואני מעוניין לחסוך את הסכום", הסברתי לו את הנקודות אך ללא הועיל, הוא גמר בדעתו לקנות את הדירה ללא בדק בית.

הקניה בוצעה , ואכן הכול היה תקין עד אשר התחילו הגשמים, מסתבר בדיעבד כי הדירה הממוקמת בקומה הגבוהה ביותר אינה אטומה למי גשמים וגשמים חודרים לתוך הדירה ומתוך הדירה לדירה מתחתיה לא צריך להוסיף כמה עלה השיפוץ האמיתי , וכמה שינו העלויות החדשות והלא מתוכננות את התחשיב הכספי.

כל זה היה נמנע בבדיקה פשוטה של בדק בית!.


לקבלת הצעה  מחברת בדק בית מומלצת רצינית ואחראית  איתה אנו עובדים מלאו את הטופסהחברה מספקת בדק בית מקיף אחראי ומקצועי,  בחברה תמצאו את בעלי המקצוע מהשורה הראשונה שישמחו לסייע לכם להגיע לתוצאות האופטימליות.

 

שלח פניה שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
עיר:
הודעתך נשלחה בהצלחהזכרו כי ידע שווה כוח , בעזרת אתר זה תוכלו לבצע את קניית הדירה בצורה הבטוחה ביותר במינימום התקלות האפשרי , כל מה שחובה לדעת שקונים דירה .

לחצו פה לתחילת המדריך -  קניית דירה | מכירת דירה | השקעה בנדלן

הצעות אטרקטיביות
מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל