השקעה בנדל"ן

באתר זה תוכלו להבין איך לבצע קניית דירה להשקעה בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר המדריך המלא למשקיעים בנדל"ן וכל מה שחובה לדעת על השקעה בנדל"ן.

איך אתר זה יכול לעזור לי להשקיע בנדל"ן בצורה החכמה והטובה ביותר
 

  • מאות טיפים ועצות שילמדו אותכם כל מה שצריך לדעת שמשקיעים בנדל"ן.
  • מחשבונים מתוחכמים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.
  • המדריך המקיף ביותר באינטרנט ובספרות הכתובה להשקעה בנדל"ן.
  • לימוד נדל"ן בצורה מסודרת ובנוסף על ידי הרצאות שיובילו אותכם להשקעה הטובה ביותר.
  • סודות ההשקעה בנדל"ן נחשפים.
  • רשימת תפוצה למשקיעי נדל"ן עם דירות בעלות תשואה גבוהה והן השבחה עתידית.
  • יעוץ בחיסכון במס ממומחי מיסוי תשלום על בסיס הצלחה.

השקעה בנדל"ן

השקעה בנדל"ן היא מושג רחב ועצום הכולל בתוכו מגוון עצום של נושאים , באתר זה כוונתי לכוון למשקיעים המחפשים דירה נוספת על מנת לייצר תשואה וליהנות מהשבחת הדירה, ולהשקיע באפיק בטוח ויציב, אתייחס להשקעות בחו"ל, קניית מגרשים חקלאיים, אצליב בין השקעה במגורים להשקעה במשרדים נכסים מסחריים, ואפרוס את מלוא היריעה על מנת שתוכלו להבין ולמקסם את ידיעותיכם בכל הנוגע להשקעה בנדלן.

בפרק זה נעסוק בהשקעות הבאות

השקעה במגרשים להשקעה

מגרשים רבים בארץ נמצאים בתהליכי הפשרה שונים כתוצאה מתהליכים המקודמים על ידי הרשויות המקומיות ומוסדות התכנון הארציים וזאת על מנת להוריד את מחירי הנדל"ן, בהשקעה מסוג זה נוכל לגזור רווחים גבוהים ביחס להשקעה אך אם זאת השקעה מסוג זה נחשבת כהשקעה ספקולטיבית ודורשת אורך רוח, לפני כניסה להשקעה מסוג זה יש לבדוק את היטב את התהליכים והתכניות החלות על הקרקע.

השקעה בנדל"ן בחו"ל

השקעות בנדל"ן בחול טומנים בחובם יציבות לדוגמה בברלין או תשואה עתידית גבוהה לדוגמה בנדל"ן בארה"ב, מגוון האפשרויות בישראל הנו מוגבל בשל גודלה של ישראל, בהשקעה נכונה בחו"ל נוכל להרוויח תשואה יציבה והשבחה עתידית, רבים כבר נהנו מהשקעות אלו, בפרק זה אסקור בפנייתכם את ההשקעות הסיכונים והסיכויים.

השקעה בדירות להשקעה

בעזרת שיתופי פעולה שבניתי תוכלו לאתר דירות אטרקטיביות בתשואה גבוהה מהמקובל בשוק, כמובן שקבלת כל הפרטים הנה ללא כל עלות או התחייבות.

מה חשוב להבין על השקעה בנדלן?

השקעה בנדל"ן קניית דירה להשקעה נותנת לנו את היכולת ליצור הכנסה פסיבית יציבה ובסיס כספי שיאפשר לנו להמשיך להתפתח כלכלית תוך שימוש במינוף בנקאי נרחב שלא ניתן לקבלו בשום אפיק השקעה אחר, להשיג עצמאות כלכלית ולגרום לכסף לעבוד בשבילנו.
לנושא ההשקעה בנדל"ן חובה להיכנס עם מקסימום ידע על מנת להבין את כל הסוגיות אני ממליץ לכם לקרוא את הפרקים העוסקים בקניית דירה ומכירת דירה בעזרתם תוכלו להימנע מטעויות רבות ולהבין לעומק את שוק הנדל"ן.

אסביר בפרוטרוט את הנושאים הבאים:

איך מתחילים להשקיע בנדל"ן

מה המשמעות מאחורי דירה להשקעה?, האם האפיק הזה כדאי?, מהן היתרונות והחסרונות בהשקעה באפיק הנדל"ני, נשווה לאלטרנטיבות שונות להשקעה.
איך נבחן את טיב ההשקעה?, איך משווים בין סוגי ההשקעות השונות, ואיך בכלל נגדיר איזה סוג משקיעים אנחנו על מנת שנבין את סוג ההשקעה המתאים לנו.

משקיעי תשואה - משקיעים המחפשים תשואה ויציבות, השקעה בנדל"ן שיפיק הכנסה קבועה ויציבה עם סיכונים נמוכים.

משקיעי השבחה - סוג זה של משקיעים מחפש השקעות שבם ניתן "לגזור קופה" השקעות לטווח בנוני וקצר שבהם נוכל לקנות את הנכס ולמכור ברווח.

השקעות ספקולטיביות ורמות סיכון - לפני שאנחנו נכנסים לכל השקעה עלינו להבין כמה אנחנו מוכנים לסכן ואם בכלל, ומה רמת הסיכון .

אסביר לכם להבין אלו משקיעים אתם - נושא שחשיבותו קריטית על מנת להבין את סוג ההשקעה המתאים לכם.

התשואה על השקעה בנדלן

מהי תשואה?, איך מחשבים את התשואה בדירה המוצאת לי?, איך נשווה בין סוגי התשואה השונים, איך להבין מהו הסיכון אותו אנחנו לוקחים ביחס לתשואה העתידית והחזר ההשקעה.
נושא זה הוא האלף בת של כניסה לתחום ההשקעות.

חיפוש הדירה הנכונה להשקעה

איך לאתר ולחפש את הדירה המתאימה ביותר, מה חשוב לבדוק , מה חשוב לדעת, איך בוחרים את המיקום הנכון, השלכות של בחירת המיקום.
כאשר אנו מחפשים דירה להשקעה עלינו להבין לעומק את כל נושא ההשלכות של מיקום הדירה והתכניות העתידיות שחלות על האזור והשפעתן בהווה ובעיקר בעתיד על הנכס אותו אנו מתכננים לקנות.
חיפוש נכון ובחירה נכונה של דירה להשקעה תוביל אותנו להשקעה יציבה עם השבחה עתידית ולכן נושא זה קריטי בעת חיפוש דירה להשקעה.

מינוף, מימון, ותזרים

איך להיעזר בבנק על מנת להשקיע, איך נממן את הדירה, איך נבנה תזרים נכון.
מימון בנקאי הוא אחת מאבני היסוד לביצוע השקעה נכונה, הידעתם שבעזרת מינוף נכון נוכל להרוויח לא רק תשואה מהנכס אלא גם החזר משכנתא כך שלמעשה מלבד ההון הראשוני שמושקע בקניית הדירה למעשה לא נוציא מכיסנו כסף.
מימון בנקאי הוא היתרון היחסי העצום של תחום הנדל"ן לעומת אפיקים אחרים כאשר בסכום של 200אלף נוכל לקנות נכס שמחירו יותר ממיליון לדוגמה - שימוש והבנת נושא זה הם קריטיים בהשקעה בנדל"ן

השבחת נכס

איך נגדיל את ערכה של הדירה, איך נשביח את הנכס, אם אומר לכם שישנם נכסים בשוק שכאשר נקנה אותם בסכום מסוים לאחר תהליך ההשבחה נוכל להנות מגזירת קופה עצומה, נכסים אלו לדוגמה נמצאים בפרויקטים של פינוי בינוי, תמ"א 38 , אזורים שעליהם חלה תוכנית עתידית משביחה.
לדוגמה בעבר המלצתי לרבים ממכרי ולקוחותיי לרכוש דירות באזור שעל פי תכניות מתאר היה צפוי להתחבר לכביש 6 , עליית הנכסים הנומינלית בהפחתת עלית המחירים הכללית בארץ עדיין השאירה בידם רווח של למעלה מ 40 אחוז!.
אלמד אותכם כיצד להבין מהם התוכניות החלות על האזור ואיך להסיק מהם.

מחשבוני נדל"ן

עשרות מחשבוני נדל"ן מתוחכמים משולבים באתר שעזרו לכם להגיע להחלטות הנכונות ביותר בהשקעה בנדל"ן.
באתר זה תוכלו לקבל מגוון כלים שיחשפו בפניכם את העלויות האמתיות של דירה, העלויות האמיתיות של משכנתא ועוד כלים רבים שמטרתם לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

רשימת תפוצה למשקיעים ומגוון הצעות אטרקטיביות להשקעה

רשימת תפוצה למשקיעים נדל"ן שיחשפו לכם דירות בעלות תשואה והשבחה גבוהות במיוחד.
מגוון הצעות אטרקטיביות להשקעה בנדל"ן - השקעות במגרשים לפני הפשרה, השקעות נדלן בחו"ל, דירות להשקעה בארץ ועוד.
כמובן שכל ההצעות הנן ללא כל התחייבות או עלות, נצלו את עידן האינטרנט וקבלו גישה להצעות האטרקטיביות ביותר.


אני מאחל לכם קריאה מהנה והצלחה בהשקעות השונות.


בסיום קריאת הפרקים תוכלו לקבל מושג רחב ועמוק על השקעה בנדל"ן כדאיותה, איך לבצע אותה בצורה המיטבית, איך לבחון את העסקה הנכונה, איך להתמודד עם שוכרים ועוד נושאים רבים שחובה לדעת כאשר מעוניינים בהשקעה בנדל"ן

הצעות אטרקטיביות
מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל