מיחזור משכנתא

תהליך מחזור משכנתא הוא תהליך שבו אנו לעשה עושים בדיקה מקיפה על הריביות הנוכחיות הקיימות היום בשוק, המגמות בעתיד הקרוב ובעתיד הרחוק וניתוח מקיף של המשכנתא הקיימת.

תהליך זה מתאים לכמה מצבים העיקריים שבהם הם :

שינוי במגמות הריביות במשק

משכנתא הינה למעשה הלוואה אשר נפרסת על מספר רב של שנים, במהלך השנים חלים שינויים כלכלים ומגמות שהיו בעבר לעיתים משנתות באופן עצום ומקיף גורם זה למעשה יכול  להביא לכך שאנו משלמים כרגע סכומי החזר משכנתא גדולים ומיותרים שנלקחו בגלל שיקוליים שלא רלוונטים למצב הנתון כיום.

בעזרת תהליך מיחזור משכנתא נוכל למעשה לעבור על תנאי המשכנתא והרכבה ולבדוק האם ניתן לחסוך סכומי כסף עצומים בטווח הארוך על ידי שינוי הרכב תיק המכשכנתא והתאמתו לתנאי השוק המשתנים.

בעיות בהחזר משכנתא

זוגות רבים נתקלים בבעיה כאשר ההחזר הנוכחי של המשכנתא ביחס להכנסות והצאות המשפחה מכביד עליהם באופן הולך ומחמיר כך שנוצר תהליך איטי ומכביד שמוביל בסופו של דבר למצב הגרוע ביותר שבו אנו לא עומדים בהחזר החודשי, בעיה זו יש ניתן לפתור  כבר בשלבים הראשוניים כאשר ניתן לשנות את תמהיל המשכנתא, את אופן הפריסה ופרמטרים רבים אחרים ולהימנע מבעוד מועד מהמצב של חוסר פרעון כאשר בשלב זה נעמוד מול הבנק עם קנסות ועם בעיות חריפות יותר ובעמדת מיקוח נמוכה.


תהליך מיחזור המשכנתא

כאשר אנו מעונינים לבדוק את אופצית מיחזור המשכנתא עלינו להבין באופן ברור כי יועץ המשכנתאות של הבנק מייצג את האינטרסים של הבנק ולא שלכם !.
כיום ניתן לקבל יעוץ מיחזור משכנתא ממומחה משכנתאות אשר ייצג אותכם מול הבנק וידאג לאינטרסים שלכם.
בעזרת אתר זה תוכלו לקבל מספר הצעות מהחברות המובילות בתחום יעוץ המשכנתאות ולבדוק את האופציה של חיסכון עצום של כספים בהחזרי המשכנתא שלכם.
מלאו את הטופס וקבלו מספר הצעות למחזור משכנתא וחסכו כסף רב. 

שלח פניה שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
עיר:
פרטים:
הודעתך נשלחה בהצלחה
הצעות אטרקטיביות
מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל