קניית דירה

קניית דירה - כל מה שחובה לדעת כאשר קונים דירה.

באתר זה תוכלו ללמוד איך לבצע קניית דירה בצורה הבטוחה ביותר ומינימום התקלות האפשריות, עצות וטיפים מנסיוני שיעזרו לכם לקנות דירה בצורה הבטוחה והטובה ביותר, כל הסודות החשובים נחשפים באתר זה.

זכרו כי היות ועסקת נדל"ן הינה עסקה בה אתם מחוייבים לא רק על על סכומי הכסף אותם חסכתם אלא גם על סכומי כסף עתידים , חובה שתבינו ותדעו ככול האפשר על התהליך - ידע שווה כוח ובטחון .

איך אתר זה יכול לעזור לי בקניית דירה
 

 • המדריך המקיף ביותר באינטרנט ובספרות הכתובה שיובילו אותכם לקניית דירה בטוחה ונכונה.
 • כל הסודות לקניית הדירה הנכונה במחיר הנכון והימנעות מהנאות ותקלות אפשריות.
 • עשרות שיתופי פעולה שיובילו אותכם לחסכון כספי עצום החל מרמת המשכנתא ובכל ההוצאות בקניית דירה.
 • מערכת חיפוש דירה לאיתור הדירה הטובה ביותר עבורכם במחיר הטוב ביותר.
 • פירוט של  כל השלבים בקניית דירה שיקנה לכם את היכולת לקניית הדירה בצורה הטובה ביותר.
 • מאות עצות וטיפים החושפים את כל הסודות לחיסכון כספי החל מרמת המשא ומתן ועד חיפוש דירה אופטימלי.
 • מחשבונים מתוחכמים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.
 • שיתוף פעולה שייצרתי עם יועצי נדל"ן שיתן לכם גישה לעשרות אלפי דירות פוטנציליות.
 • כל הסודות נחשפים איך לבצע לקניית דירה נכונה, בצורה בטוחה ובמחיר הטוב ביותר.

   אתר זה מהווה עבור הקונים את הדרך להבין לפרטי פרטים את "הסודות הקטנים" שהם אבן הפינה לביצוע קניית דירה  באופן הטוב ביותר ומינימום התקלות האפשריות.

קניית דירה הינה הצעד הכלכלי הגדול ביותר שעושים רוב האנשים בכל ימי חייהם, תהליך קניית דירה הינו תהליך מלחיץ בו מעורבים סכומי כסף עצומים וכלולים בו תהליכים סבוכים שאין האדם הממוצע נתקל בהם באופן יום יומי.
במהלך תהליך קניית דירה  ניתקל בעורכי דין, מתווכים, הרשויות ועוד גורמים רבים ושונים, מטרת האתר היא להקל על התהליך על ידי פירוקו לחלקי חלקים והסבר מקיף אך פשוט על כל אחד מהתהליכים .
אלווה אותכם ואסביר על כל אחד מהשיקולים בכל אחד מהתהליכים, עם ההבנה והידע תוכלו להתמודד טוב יותר ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר הרצויה לכם.

באתר זה אקנה לכם מנסיוני ומנסיון עורכי דין ,שמאים,יועצי משכנתאות, ועוד רבים וטובים המתמחים בתחום הנדל"ן אותם גייסתי לצורך הפרוייקט והינם עובדים איתי באופן שוטף בעסקי.

הקמתי את האתר ללא מטרות רווח לשרות לקוחותי והן לשירות קוני ומוכרי דירות באשר הם, וזאת על מנת ליצור מדריך מוביל, מרוכז, ומפורט שיוביל אותכם לעשות את העסקה הטובה ביותר במינימום הטעויות והסיכונים האפשריים.

תוכלו לקרוא עוד עלי ועל הפרויקט בדף הבית .

חילקתי את תהליך קניית דירה  לנושאים הבאים  על פי הסדר הכרונולוגי של התהליך השתמשו בכפתורי הקודם הבא לצורך המעבר:

קניית דירה : חיפוש דירה
איך למצוא את הדירה האידאלית עבורנו, איך מאתרים את הנכס האידאלי לכם?, איך להעזר במתווך נדלן?, ממה להיזהר? , באילו גורמים סביבתים יש להתחשב ועוד.

קניית דירה : כמה באמת עולה דירה - המחיר שנשלם בפועל
כאשר המוכר נוקב מחיר אנו צריכים להבין כי סכום הכסף האמיתי אותו נשלם בפועל ואותו יש להכין הינו גבוה יותר. מהם הגורמים הנוספים אותם יש להוסיף למחיר? , איך לבצע הערכה כספית למחיר אותו נשלם בפועל? , ביחד נבנה ונבין את החישוב האמיתי אליו אנחנו צריכים להתכונן.

קניית דירה : מדריך משכנתא
המשכנתא תקבע כמה תשלמו בעתיד כל חודש בשנים הבאות, איך אפשר לקחת משכנתא בתנאים טובים יותר?, איך הבנק חושב?, מהם השלבים בלקיחת משכנתא?, נפרק כל אחד מהמרכיבים ונבין כיצד אפשר להשיג את התוצאה הטובה ביותר על מנת לקחת את המשכנתא הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר בשבילנו.

קניית דירה : בדיקת דירה מקבלן
בדיקת הדירה מתחלקת לבדיקה הפיזית , ולבדיקה המשפטית . מה חשוב לבדוק כאשר קונים דירה מקבלן ?, מהן המלכודות האפשריות? , איך נימנע מפשיטת רגל של הקבלן?, נעבור על כל אחת מהבדיקות ונבנה צ'ק ליסט מסודר.

קניית דירה :בדיקת דירת יד שניה
בדיקת הדירה מתחלקת לבדיקה הפיזית , ולבדיקה המשפטית . מה חשוב לבדוק כאשר קונים דירת יד שניה?, מה חשוב לבדוק בדירת יד שניה?, הונאות בקניית דירה איך וממה להיזהר?, נעבור על כל אחת מהבדיקות ונבנה צ'ק ליסט מסודר.

קניית דירה : הערכת שווי
כאשר אנחנו נתקלים בדירה, איך נבין מהו מכירה האמיתי בשוק ? , איך מעריכים מחיר הדירה? ,האם המחיר אותו דורש המוכר הוא מעל מחירה בשוק או נמוך ממנו?, ומה הגורמים המשפיעים ? , נענה על כל אחת מהשאלות ונבין את מכלול הגורמים המשפיעים על עולם זה.

קניית דירה : מיסוי
לכל עיסקת נדלן יש שותף אחד גדול והוא המדינה, נפרק את כל נושא המיסוי לחלקי חלקים , אסביר לכם על כל אחד מההבטים במיסוי ונבין את המשמעות המידית של הנושא הזה.

קניית דירה : התהליך המשפטי
התהליך המשפטי מבוצע על ידי עורך הדין שלכם ,אך חשוב מאוד לדעת בדיוק מה קורה ולדעת לשאול את השאלות הנכונות ולדעת שאילו התשובות הנכונות, אסביר לכם בפירוט על התהליך ועל המוקשים המצויים בו.

קניית דירה : משא ומתן מיטבי לקניית דירה
איך מנהלים משא ומתן אפקטיבי, איך מזהים נקודות חוזקה וחולשה, איך להתמודד עם המוכר.

שיהיה לנו בהצלחה !


בסיום הקריאה תבינו יותר, תהיו בטוחים יותר מה לעשות, מאיפה להתחיל, ואיך לבצע את העיסקה הטובה ביותר, אני סמוך ובטוח בזאת  - קניית דירה כל מה שחובה לדעת.

הצעות אטרקטיביות
מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל