דירה בהזדמנות

דירות בהזדמנות דירות מתחת למחיר השוק  - חלומו של כל קונה הוא לקנות דירה אשר מחירה הינו מתחת למחיר "המחירון".

איך נאתר דירות אלו?, במאמר זה אפרט את הדרכים לאתר דירות אלו.

מתווכים

כאשר אנו מחפשים דירה , והתמקדנו באזור חיפוש ספציפי ועברנו את שלב הבנת התמחור של דירות באזור זה כי שלימדתי אותכם בפרק העוסק בקניית דירה , ואלא מכם שעדיין לא קראו כנסו לתחילת המדריך והבינו איך לקנות את הדירה בצורה  הטובה ביותר - קניית דירה

ו
נמשיך, אז לאחר שהבנו את כל השלבים שפורטו פנו למשרדי התיווך באזור והגדירו פרמטרים למתווכים לגבי התמחור אותו אתם מחפשים ואף הדגישו בפניהם כי מול דירה בתמחור מתחת למחיר השוק תהיו מוכנים לשלם מעבר לעמלה המקובלת , בצורה זו תגרמו למתווכים לעבוד קשה יותר עבורכם ולחשוף אותכם לדירות האטרקטיביות ביותר, זכרו כי מתווכים המתמחים באזור ספיציפי חשופים לכל מידע ולכל דירה הקיימת בשוק.

הוצאה לפועל וכינוס נכסים

באתר זה בתקופה הקרובה תוקם מערכת שמקושרת ישירות למאגרי מידע על פי איזורים וכך תוכלו לקבל סמס לטלפון על כל דירה אטרקטיבית מכינוס נכסים אשר תמחורה הוא מתחת למחיר השוק, כמו כן תקבלו הדרכה כיצד לגשת למכרז מול עו"ד המנהל את העסקה.

לוחות נדל"ן

מעבר יום יומי על לוחות הנדל"ן האינטרנטים יכול להוביל אותכם למידע החדש ביותר על דירות המתפרסמות וכך תוכלו לאתר דירות אטרקטיביות.

אתר זה

ברשותי גישה למאגרי הנדל"ן הגלויים והסמויים של כל רשתות התיווך הגדולות ולמאגרים נוספים וכך אוכל לעזור לכם לאתר דירה אטרקטיבית במחיר אטרקטיבי , פנו  אלי עם  נתוני החיפוש שלכם ואני איידע אותכם ואקשר אותכם , כמובן ללא שום התחייבות מצדכם.


כמה מילים

כאשר אנו מאתרים דירה שמחירה מתחת למחיר השוק וישנו לחץ של המוכר למכור הדבר יכול לנבוע מכמה סיבות דירות בהזדמנות הינן אכן אטרקטיביות בגלל גורמים כגון : גירושים , זוג שקנה דירה ועדיין לא מכר, קבוצת יורשים, סכסוך בין שותפים, נסיעה לחו"ל ועוד סיבות רבות , אך זכרו ! , כאשר ישנה דירה שמחירה מתחת למחיר השוק עלינו לבדוק היטב בציציות העסקה ולהשתמש בשירותי עו"ד מומחה בנדל"ן, לבדוק היטב את תיק הדירה בעיריה , תוכלו לקרוא ולהבין עוד בנושא זה בפרק העוסק בהונאות בקניית דירה.
 

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל