השבחת ערך הדירה - כיצד נעלה את ערך הדירה

אתר זה תוכלו למצוא עצות וטיפים שיובילו אותכם לקניית דירה להשקעה בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר המדריך המלא למשקיעים בנדלן וכל מה שחובה לדעת על השקעה בנדל"ן.

בפרק זה תוכלו למצוא את הנושאים הבאים :

  • איך להשביח את ערך הנכס.
  • מהי השבחה.
  • אלו סוגי השבחה קיימים ויתרונות וחסרונות.
  • ועוד ברים שחובה להבין כשמשקיעים בנדל"ן.


מהי השבחה?, אלו סוגי השבחה קיימים, וכמה נתונים סטטיסיטים

אם ננתח נתונים  של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקהמראים  מאז 1962, נבחין כי כמעט אין שנה שבה מחירי הדירות  בישראל לא עלו - ובשיעורים עצומים . גם   בשנים  בהן התרחשה ירידה היא נעה בין 0.7% ל-5.7% בלבד.

מחירי הדירות זינקו  בשיעור דו-ספרתי ואף בשיעור תלת-ספרתית. הנתונים מראים שהמגמה הכללית של שוק הנדל"ן בישראל היא התייקרות מתמדת.

בניתוח מעמיק הכולל תחשיבי אינפלציה נבין כי מדי כמה שנים חווה שוק הנדל"ן משבר קל, הגורם לירידת מחירים בשיעור חד ספרתי ולאחריה לשנה שנתיים של עלייה מתונה, אך מיד אחר כך חוזר שוק הדיור לסורו ומציג עליות מחירים של 10% ויותר.

איך נתונים אלו עובדים לטובתנו - השבחה סבילה.

עקב נתונים גאוגרפים במדינת ישראל מלאי הקרקעות מצומצם באיזור בו מתרכזת רוב האוכלוסיה :  חדרה - גדרה ולכן הגידול הדמוגרפי אינו מקביל להצע הקרקעות המשתחרר, כמו גורמים נוספים שגורמים לעליית המחירים  ולכן כל קניית דירה  למעט מקרים חריגים באופן מתמיד נהנתה מהשבחה כאשר השיעור ההשבחה הגיע למאות אחוזים באזורי ביקוש.

מכאן ניתן להסיק כי השקעה בנדל"ן מספקת לנו הן יציבות והן עליית ערך כחלק מתהליך טבעי של עליית מחירים.

השבחה אקטיבית

השבחה זו מחולקת ל 2 קניית נכס במצב תחזוקתי גרוע ושיפוצו, וקניית נכס בעל זכויות בניה נוספות והגדלתו.

שתי סוגי ההשבחה אלו יכולים להתבצע על ידי כל משקיע נדל"ן אך נושא השיפוצים והבניה אינו מתאים לכל אחד , שיפוצים ובניה דורשים זמן, משאבים כספיים, והמון תכנון וסובלנות.

שיפוצניקים וקבלנים אינם "עם"  קל , וחוסר ידע והבנה ינוצל,  ההחלטה להיכנס להשבחה אקטיבית צריכה להילקח בכובד ראש.השקעה בנדל"ן הינה תחום בוא ניתן להשיג ביטחון כלכלי , הכנסה  בטוחה ופאסיבית, להתחיל את החודש עם סכום יפה.

אך על מנת לעשות זאת בצורה הנכונה ולהגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם שתוביל לתשואה והשבחה מקסימלית יש לבחון מספר רב של אפיקים.

על מנת לגשת לנושא ברצינות ולהשיג תשואה אופטימלית אני ממליץ באופן חד משמעי להכניס את פרטיכם למספר אפיקי ההשקעה אותם צירפתי בלינק המצורף.

תוכלו לקבל פרטים מחברות הנדל"ן המובילות בהשקעות השונות שיפרסו בפניכם את האפשרויות השונות ויסבירו לכם כל אפיק יתרונות וחסרונותיו.

היתרון הגדול הוא שכל ההצעות הינן ללא כל התחייבות מצדכם תוכלו לקבל ולשמוע פרטים בלבד: 
לחצו כאן למגוון השקעות בנדל"ן
 

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל