פרסום דירה להשכרה בחינם וקבלת תשואה חסרת תקדים.

האם אפשר להרוויח מהדירה אשר ברשותכם תשואה עצומה וחסרת תקדים אשר תזניק אותכם קדימה? 

התשובה לכך - היא כן ובהחלט!

כל מה שדרוש היא חשיבה מחוץ לקופסא.

אלפי בעלי דירות בישראל ומאות אלפי בעלי דירות בעולם  כבר משתמשים באתר  AIR-BNB ונהנים מתשואה עודפת באופן ניכר, קראו ולמדו איך.

אם נסכם את התשואות אותם ניתן לקבל על דירה להשקעה נגיע לתשואה של 3.5 ועד 6 אחוז במקרי קיצון נדירים, אך בקלות רבה ניתן לשנות את כל המשוואה, איך?

האינטרנט משנה את העולם הפיזי  ומקשר במהירות וביעילות בין דרישה לביקוש ללא מתווכים - כיום קל יותר למחפשי דירות להגיע ישר אליכם ללא כל מתווך וכל זאת בעזרת מערכת מסודרת, מדוייקת, בה אתם מקבלים את התשלום כמו שעון ובצורה מאובטחת, סכומי הכסף אותם מוכנים ויכולים לשלם תיירים המגיעים לישראל גבוהים באופן ניכר ממה שישראלי הממוצע יכול או רוצה לשלם,ועוד יתרונות רבים אותם אסביר ואפרט בהמשך.

מהו אתר AIR-BNB

אתר AIRBNB  הפך להיות היום אחד מהגורמים החזקים והמשפיעים ביותר בתחום התיירות, בצורה פשוטה, מסודרת, ויעילה הוא מחבר בין תיירים המחפשים אפשרויות לינה לבין בעלי דירות פרטיים המעונינים לייצר תשואה ורווח גבוה באופן ניכר מהאפשרי באמצעים הקונבנציונאליים.

כיום בכל העולם תיירים רבים מחפשים את האלטרנטיבה של שהות בדירה ולא בבית מלון או אכסניה וזאת בשל החוויה השונה.

בישראל ערים מרכזיות כגון: תל אביב והערים הנושקות לה,בנוסף ערים כגון נתניה, אשדוד, חיפה, ירושלים ועוד מהווים יעד ניכר למחפשי אפשרויות לינה יהודים אשר מגיעים לחופשה בישראל,  נוספת לכך  העובדה שבישראל המלונות נחשבים יקרים באופן ניכר לשאר העולם ולכן תיירים המגיעים לישראל מחפשים פתרון אלטרנטיבי וכאן בדיוק התכנסנו.

שיתוף הפעולה בין קבוצת נדל"ן דיל ברשות טל כרם ואתר AIR-BNB יאפשר לכם להנות מאפשרות זו ולמקסם באופן ניכר את הרווח מדירתכם.

יתרונות השימוש באתר  AIR-BNB לבעלי דירות בישראל

הפלטפורמה והממשק בו בנויים האתר פשוטים להפעלה, מערכת התשלומים האמינה, והשיטה שפשוט עובדת - כל העובדות הבאות הביאו לכך שאתר זה הפך לאמצעי חסר תקדים בשימושו בכל רחבי העולם ממנו נהנים בעלי דירות ותיירים.

תשואה עצומה ורווח ניכר

התשואה הממוצעת בישראל נאמדת כיום על 4.5 אחוז שנתית, לעומת זאת על ידי שימוש בפלטפורמת האתר בעלי דירות מרוויחים  אלפי שקלים בחודש, האם גם אתם יכולים? נשאר רק לנסות.


מערכת תשלומים כספית פשוטה ואמינה 

מערכת התשלום באתר היא פשוטה ויעילה ואתם מקבלים את הכסף ישירות אליכם באופן אוטומטי ללא כל צורך ובעיות גביה שונות.
ואכן מאות אלפי בעלי דירות בכל העולם נרשמו ומרוויחים יותר ממה שיכלו לחלום עליו בתצורת ההשכרה הרגילה.


פלטפורמה פשוטה להפעלה

פשטות, אחד היתרונות הבולטים באתר - הכול מבוצע באופן אוטומטי החל מהכסף ועד מערכת ההזמנות, הכול נמצא בשליטתם ופשוט להבנה ולהפעלה.


איך מתחילים?

פשוט לחצו על הלינק בתחתית הדף, התחברו בעזרת הפייסבוק שלכם או המייל שלכם  - זה פשוט בדיוק כפי שזה נשמע.

אחרי ההתחברות תקבלו קופון בשווי 25 דולר לשימושכם במידה ותרצו להתנסות באתר זה ולהשכיר דירה בכל עיר בעולם במהלך החופשה הבאה שלכם בחו"ל.

אין שום התחייבות מצדכם לשימוש במערכת או התחייבות כלשהי, נשאר רק לנסות ולראות האם זה מתאים לכם.


אלפי בעלי דירות בישראל מאות אלפי בעלי דירות בעולם כבר משתמשים באתר ונהנים מתשואה עודפת באופן ניכר, נסו גם אתם!

לחצו על הלינק בתחתית הדף - ניתן להתחבר באמצעות הפייסבוק שלכם על מנת לקצר תהליכים  או בעזרת הכנסת מייל  , זה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים.

והכול כמובן ללא כל התחייבות  או עלות מצדכם.להתחברות לאתר AIR-BNB   וקבלת קופון בשווי 25 דולרים לחצו כאן

 

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל