מדריך לקניית דירה

מדריך קניית דירה

במדריך זה תוכלו למצוא עצות, טיפים הסברים מקיפים איך לקנות דירה בצורה הטובה ביותר הנכונה ביותר והבטוחה ביותר.

עצות מפי מומחים בתחום הנדל"ן ובעזרת מדריך קניית דירה זה  תוכלו לבצע את העסקה הטובה ביותר במינימום התקלות האפשרי.

אז מה בעצם ניתן למצוא באתר "שאל את טל", למה אני צריך מדריך קניית דירה?, ועוד כמה סוגיות שחשוב לי להבהיר על האתר ומטרותיו.

הרעיון להקמת האתר צץ בראשי לאחר שהבנתי כי כאשר נגשים לתהליך קניית דירה ישנם נושאים רבים חשובים וקריטים אותם עלינו לדעת לפני שאנו ניגשים לקנות הדירה וזאת בכדי לבצע את העסקה הנכונה.

כמובן שכולנו "יודעים הכול" מבינים במשכנתא, במשא ומתן לקנית דירה, באיך לקחת את המשכנתא הטובה ביותר, כולנו יודעים איך לחפש ולמצוא את הדירה הטובה ביותר עבורנו, כולנו מבינים ומומחים בכל הקשור לנדל"ן והרי יש עו"ד שעליהם אנו יכולים להסתמך, ובכלל זה מאוד פשוט, הונאות בנדל"ן כולנו 
שמענו ויודעים איך להימנע מהם - בגלל זה אנחנו ישראלים , אנחנו מבינים בהכול !.

אז זהו שקניית דירה אינה קניית מכונית אינה קנייה של כל דבר אחר, זו העסקה הגדולה ביותר שרובנו נבצע בימי חיינו , אנו  מתחייבים לא רק על הכספים הנוכחיים אשר צברנו אלא בדרך כלל על סכומי כסף עצומים אותם נשלם בעתיד!.

ככול שעבר הזמן נתקלתי באותם שאלות ונתתי את אותן תשובות , ראיתי טעויות רבות שעשו אנשים מסביבי ועסקאות רבות שהסתבכו , הבנתי כי מקור ידע אחד , מקיף , אמין , וניטרלי יכול לפתור ולמנוע בעיות רבות, תקלות רבות , הונאות רבות, ולכן החלטתי להקים את מדריך קניית הדירה "שאל את טל".

התחילו פה - קניית דירה


אשמח אם תמליצו לחברים נוספים, תפרסמו את האתר בפייסבוק, אתר זה יכול לסייע לקונים רבים ולחסוך תקלות ובעיות רבות.


טל כרם.

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל