קבלו 5 הצעות ומידע רב ערך מחברות המובילות בארה"ב.

למה לא כדאי להשקיע בארה"ב? 

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

ואיך להצליח בהשקעות נדל"ן בארה"ב בצורה הנכונה, הבטוחה , והטובה ביותר.

נדל

מה תבינו בסיום קריאה בדף זה :

  • האם כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב?
  • כמה תשואה והשבחה אפשר להשיג בהשקעות נדל"ן בארה"ב?
  • איך משקיעים בנדל"ן בארהב?, ממה להיזהר? ואיך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר?
  • הדרך הנכונה והטובה ביותר להשקעה בנדל"ן בארה"ב.


וורן באפט המשקיע הטוב ביותר בעולם בראיון ל-CNBC : 

"משקיע אמיתי לומד לאהוב ירידות בשוק - שמשמען ששוב ניתן למצוא עסקים טובים במחירים נמוכים, היכן שיש משבר ישנה הזדמנות !"

 "הייתי קונה מיליוני בתים פרטיים בארה"ב אילו יכולתי, אם קונים את הבתים במחירים של היום ומחזיקים בהם לטווח ארוך, השקעה כזו יכולה אפילו להניב תשואה גבוהה יותר ממניות"


קבלו 5 הצעות בחיצת כפתור אחת ומידע רב ערך מהחברות המובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן בארה"ב ללא כל התחייבות מצדכם.

הכניסו את פרטיכם בטופס בתחתית הדף.


נדללמה להשקיע בארה"ב?

כולנו שמענו על  משבר הסאבפריים הגדול בארה"ב  כאשר דירות, בנינים, ובתים  ברחבי ארה"ב נעזבו בידי רוכשי הדירות אשר לא עמדו בתשלומי המשכנתא והבנקים "נתקעו" עם עשרות אלפי דירות אשר אותם הם אינם יכולים ורוצים לנהל, בנק הינו גוף פיננסי וכאשר הבתים ננטשו נשארה בידו ערובה אשר הוא אינו מעוניין לטפל בה.

בתים אשר נמכרו במאות אלפי דולרים לפני תחילת המשבר במקומות אטרקטיבים בשכונות אטרקטיביות נמכרים היום בסכומים מגוחכים, היות ורבים מתושבי ארה"ב אינם יכולים לקבל היום משכנתא בגלל הנוקשות שנוצרה בתהליך מתן המשכנתא נוצר שוק עצום של שוכרים מצויינים לנכסים אלה.

המשבר בארה"ב נמצא כיום לדעת כלכלנים מובילים בשלב בו חל תהליך איטי של התייצבות ומכאן ההזדמנות, אותם נכסים שכיום אנו יכולים לקנות בסכומי כסף מזעריים יחסית לשווים האמיתי מהווים הזדמנות כלכלית הן כתשואה והן כהשבחה.

במידה וכבר התחלתם לברר בנושא השקעות בנדל"ן בארה"ב תוכלו לשמוע על תשואות פנטסטיות של מעל 20 אחוז ועוד , האמת היא שנכסים טובים ויציבים בשכונות טובות נותנות תשואות שנעות באזור ה 10 אחוז, אם   נשווה זאת לממוצע הנכסים בארץ נגלה שבארץ ניתן להוציא במרכז תשואה של 4 אחוז ופרפריה  6 אחוז במקרה הטוב, בנוסף לכך על פי מגמות הנדל"ן בישראל ההשבחה הגדולה בהיקף הנכסים מאחורינו בשלב זה.

 השקעה בבורסה בימים אלה הינה ספקולטיבית ביותר בשל המשבר באירופה, אם נשים את הכסף בבנק נוכל להשיג ריביות מגוחכות של 2 - 3 אחוז במקרה הטוב.

המשבר בארה"ב לדברי מומחי נדל"ן הוא הזדמנות הבאה וזאת בתנאי שנעשה זאת בצורה הנכונה, במקום הנכון, הזמן הוא הזמן הנכון !, תוכלו להנות הן מתשואה גבוהה וחשוב מכך רווח ניכר בעת מימוש הנכס  עקב ההשבחה העצומה  הצפויה.סוגיות ונקודות ובעיות אפשריות ברכישה עצמית של נדל"ן בארה"ב 
כתוצאה מהתהליכים החלים בארה"ב נוצרה הזדמנות פז למשקיע הנבון לקבל לא רק תשואה יפה אלא גם השבחה עצומה, בשנות ה 80 חל משבר דומה בארה"ב אותו ניצלו אנשי עסקים רבים בישראל ויצחק תשובה בניהם שעשה את עיקר הונו בשלב הראשון מרכישות נדל"ן בארה"ב בשעת המשבר שבשלב יותר מאוחר הוא נעזר בהון אותו צבר להשתלטות על קבוצת דלק.

אנחנו או לפחות רובנו לא יצחק תשובה, השקעה בנדל"ן הינה תהליך סבוך, הדורש ידע רב, ובפרט השקעה בנדל"ן בארץ זרה  ורחוקה כמו ארה"ב, לנסוע כיום בתור משקיע בודד ולחפש נכסים שהינם מציאה הינה אפשרות אך לא היתי ממליץ עליה בגלל נקודות רבות שלהן אתייחס כאן.
 

איתור הנכס הנכון
ארה"ב היא אוסף מדינות עצומות רחבות ידיים כאשר בכל אחד מהמדינות ישנה מיקרו כלכלה של המדינה, מיקרו כלכלה של האזור, ומיקרו כלכלה של העיר, האדם הפרטי או אם נקרא לו המשקיע הפשוט אינו יכול לבצע מחקר רחב היקף על היכן הנכסים האטרקטיבים.
היכן הנכסים בהם נוכל לאתר תשואה יציבה, היכן צפויה השבחה ועוד אלפי פרמטרים שיעזרו לכם להוציא את המוץ מהתבן, אך עם זאת ישנו פתרון פשוט לבעיה זו.

ניהול הנכס
ניהול הנכס הינה אחת מהבעיות העיקריות למשקיע הבודד, נושא תיחזוק ואחזקה שוטפת של הנכס, נושא הטיפול השוטף במשכיר הנכס, גביה ועוד, כל אלה מהווים בעיה עצומה למשקיע הבודד היות והזמינות שלו לנכס אינה מן הנמצא, אך קיים פתרון לסוגיה זו.


איך להצליח בהשקעה בנדל"ן בארה"ב  איך  כל הסוגיות והבעיות נפתרות 
בעזרת שיתוף פעולה של אתר שאל את טל מקבוצת נדל"ן דיל, וחברות  השקעות  המובילות בשקעות בארה"ב אשר הינן בעלות וותק של למעלה מ 12  שנים נוכל לספק לכם תשואה גבוהה , יציבה, והשבחה עתידית  ,וכל זה  בליווי מלא לאורך כל חיי ההשקעה.

מי  הן החברות   - החברות מהן תקבלו פרטים הן המובילות ביותר בתחום
לאחר בדיקה מקיפה של עשרות חברות המובילות והגדולות בתחום הנכסים בארה"ב  התקשרתי עם החברות המובילות ביותר   על מנת לאתר חברה יציבה, ותיקה ורצינית שתוכל לתת ליווי מלא ללקוחותיה לאורך כל תקופה ההשקעה בכל אספקט אפשרי החל מאיתור נכס אופטימלי במיקום שיניב הן תשואה יציבה וגבוהה והן השבחה עתידית, ועד ניהול נכס בצורה הטובה ביותר.
החלטנו להתקשר עם חברות אלו בגלל  פרמטרים אותם מספקת לנו החברה והם מוניטין, אחריות, ותק וליווי למשיקיעים בכל תקופת ההשקעה.

האם אוכל לראות את הנכסים  במו עיני
קיימת האפשרות שנציג החברה  ימתין לכם בשדה על מנת שתוכלו לראות את הנכס, ולהתרשם, בנוסף לכך אחד היתרונות הגדולים בארה"ב היא השקיפות והסדר לגבי כל הנוגע לנדל"ן.

אלו נכסים נמכרים
הנכסים הם נכסים שנקנו במאסה מהבנק אחרי שעברו תהליך בדיקה קפדני לגבי טיב המבנה , טיב האיזור, הנכסים הנם נכסים אטרקטיבים בלבד חדשים שעברו שיפוץ מקיף לפני הכנסת שוכר.

האם אתם מחוייבים למשהו לאחר שהכנסתם פרטיכם?
אתם אינכם מחוייבים לדבר, קבלו פרטים בצורה טלפונית ובמייל במידה ותרצו, ואם תחליטו להתקדם תיקבע עימכם פגישה אישית עם מומחה בתחום.

מי מנהל את הנכס מי מלווה אותי
החברות ילוו  אותכם בכל שלב ההשקעה החל מהאיתור ועד ניהול הנכס מרמת איתור השוכר , טיפול בשוכר , טיפול בתקלות במושכר בכל הרמות , אתם מקבלים שקט נפשי מוחלט הרבה יותר מאשר כל דירה להשקעה הנמצאת בארץ.

ועוד שאלות רבות וטובות
אני מניח שישנם עוד שאלות רבות וטובות , נשמע לחזור עליכם בשיחת חינם על מנת לספק לכם פרטים נוספים הכניסו את פרטיכם לטופס ויועץ מקצועי יחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שלח פניה שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
פרטים:
הודעתך נשלחה בהצלחה
מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל