עורך דין קניית דירה

עורך דין קניית דירה הינו אחד מאבני היסוד על מנת להגיע לקניית דירה בצורה הבטוחה ביותר .

כיום קיימת רוויה עצומה בשוק עו"ד ועקב רוויה זו נוצר מצב של עורכי דין רבים שהתמחותם אינה נדל"ן אלא הבנה במספר רב של נושאים , עורכי דין אלו אינם מתאימים לנו מכיוון שעסקאות נדל"ן טומנות בחובם מלכודות רבות אפשריות וסוגיות שונות כגון לוח תשלומים והעברת זכויות , דירות רבות  נמצאות במצב משפטי שיכול להוביל את הקונה החדש לבעיה ולכן כאשר אנו קונים דירה במיטב כספנו עלינו להבטיח כי העורך דין אותו נבחר הנו עורך אשר מומחיותו היא נדל"ן ועסקאות מקרקעין.

זכרו כי אין תחליף לנסיון ומומחיות , מנסיוני ראיתי עסקאות רבות שבוטלו בגלל חוסר הבנה של עו"ד ועסקאות אחרות שבשל רשלנות עורך דין הובילו את הבעלים להסתבכויות שונות.

באתר זה ריכזרתי עבורכם רשימה מסודרת של עו"ד  שהתמחותם הבלעדית היא נדלן וזה עיסוקם המרכזי והיחיד , ולכן הם יובילו את העסקה בביטחון רב.

נושא נוסף שיש להתייחס אליו בבחירת עורך דין בקניית דירה הוא האדם העומד מולנו  ולכן חובה להגיע לעורך דין מומלץ אשר הינו ישר , אדיב ומקצועי.

אלמנט נוסף הוא מיקומו של העו"ד בעיר הרלוונטית , לעורך דין בבאר שבע יש יתרון כאשר קונים דירה בבאר שבע וכך גם לעו"ד הנמצא בתל אביב יש יתרון בקניית דירה בתל אביב בשל הכרותו עם הגורמים בעיריה והגורמים והאלמנטים השונים בעיר.

פנו אלי עם מיקום העיר שבו אתם רוצים לקנות דירה ואמסור לכם פרטי עורך דין שמומחיותו היא נדל"ן וקניית דירה , מקצועי , יעיל , ואדיב.

 

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
כל מה שחובה לדעת כשקונים דירה, מוכרים דירה ומשקיעים בנדל"ן
קבוצת נדל״ן דיל